یک یا دو پاراگراف برای توضیح محصول خود, خدمات یا ویژگی های آن بنویسید. یک محتوای خوب باید برای خوانندگان، مفید باشد.

معرفی برند HyOx

برند هایوکس HyOx توسط شرکت فرآیند بهره ور سبز ایجاد شده است. کلمه HyOx از دو کلمه Hydrogen به معنای عنصر هیدروژن و Oxygen به معنای اکسیژن گرقته شده است. این عناصر با هم آب را تشکیل می دهند که مایه حیات و زندگی بر روی کره زمین است. به عبارت دیگر HyOx به معنای عناصر زندگی است. 


شعار برند

از آنجایی که برند HyOx برای محصولات شوینده مورد استفاده قرار می گیرد، لذا اوج پاکیزگی و درخشش هدف آن قرار می گیرد. این هدف بر خلاف بسیاری از شوینده های دیگر که با هدف ارزان بودن و کاهش قیمت تمام شده طراحی می شوند، بر پایه سلامت محور بودن طراحی و فرموله شده است. از این رو شعار اصلی برند HyOx این است:

محافظ سلامتی در اوج درخشندگی


معرفی شرکت

شرکت فرآیند بهره ور سبز در سال 1392 جمعی از متخصصان مجرب تأسیس شد و در ابتدای با رویکرد پروژه های مهندسی محیط زیست و استقرار استانداردهای خانواده ایزو 14001 و به ویژه استاندارد ایزو 14051 با موضوع هزینه یابی جریان مواد Material Flow Cost Accounting (MFCA) شروع به کار نمود. این رویکرد احترام به محیط زیست و سلامتی که ناشی از تعهد و مسئولیت سهامداران و هیأت مدیره آن است، در ادامه پروژه های تولیدی نیز محوریت اصلی را ایفا می نماید.