نشان سیب سلامت سازمان غذا و دارو


شرکت فرآیند بهره ور سبز در سال 1399 موفق به اخذ پروانه بهداشتی ساخت تحت نام تجاری هایوکس HyOx برای محصول ژل ماشین ظرفشویی شده است.

استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001


شرکت فرآیند بهره ور سبز پس از انجام مرحله مشاوره، استقرار و ممیزی داخلی موفق به اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو 9001 از مؤسسه EiQM کانادا شده است. وجود و تعهد به اجرای کلیه بخشهای این سیستم مدیریت باعث اطمینان خاطر مشتریان از کیفیت محصول و ارتقای کمی و کیفی آن به مرور زمان خواهد بود. 

استاندارد اتحادیه اروپا


یکی از بارزترین مزایای محصول و شرکت فرآیند بهره ور سبز اخذ استاندارد و تاییدیه اتحادیه اروپا است که با رویکرد ایمنی محصول و منطبق بر استاندارد ISO 7535 انجام شده است.

سپاسنامه تعالی سازمانی


نظر به تعامل سازنده مدیریت شرکت فرآیند بهره ور سبز با ذینفعان و کارکنان، این شرکت موفق به اخذ سپاسنامه تعالی سازمانی از خانه مدیران شده است. 

لوح تقدیر مدیر برتر


لوح تقدیر از سمت خانه مدیران که با استناد به تلاشهای فراوان در خصوص پیاده سازی سیستمها و تحقق اهداف شرکت و تعالی سازمانی به جناب آقای دکتر علیرضا بهروزسرند، مدیرعامل محترم شرکت، اهدا شده است.

 

تاییدیه محصول دانش بنیان


شرکت فرآیند بهره ور سبز به عنوان اولین شرکت فعال در حوزه مشاوره و استقرار استاندارد ایزو 14051 با موضوع هزینه یابی جریان مواد MFCA و تولید نرم افزار MFCA-Pro در سال 1394 موفق به اخذ تأییدیه از کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتهای دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید. 

پروانه خدمات فنی و مهندسی


شرکت فرآیند بهره ور سبز به منظور انجام فعالیتهای مورد نظر خود در حوزه مهندسی در موضوعات زیر موفق به اخذ پروانه خدمات فنی و مهندسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید:

  • صنایع زیست محیطی، آب و فاضلاب، فیلتراسیون

  • خدمات مهندسی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

  • خدمات مهندسی مواد و محصولات شیمیایی